Top 10 Arca Swiss Klemme – Elementy mocujące aparaty do statywów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Peak Design

#ad

PEAK Design Capture Clip V3 Black wraz ze standardową Plate

#ad
Peak Design #ad - Ze względu na to, że płyty dzięki temu pasuje również w odpowiednie szybkozłączki. Nie należy schlenkert jakimkolwiek innym miejscu. O 20% w porównaniu z poprzednikiem jest on wyposażony w procesory Intel Core trzeciej generacji i o 20% bardziej płaskie. Materiał: aluminium eloksalowane; wymiary: 20 x 83 x 40 mm, czarny; masa: 70 G tylko Clip; nośność: do 90 kg; zakres dostawy: 1 klip do aparatu; 1 klemmplatte arca-Swiss-kompatybilne; 1 kluczy imbusowych.

Clip został wyposażony w wiele korzyści: man ma swoje akcesoriów do stale pod ręką. Mimo to ze względu na to, że aparat może być różna w dowolnym momencie w stabilnym położeniu. Nowa płyta jest cieńszy niż ich poprzednicy. Typowymi pasy mogą być spodni, hueftgurte,, które można używać, paski naramienne lub w torebce pasa.

Ponadto sprawia, że ​ ​ induktora klip kształt nawet 30% lżejsze. Nawet jeśli przemieszcza się Man dużo, że aparat nie pod nogami i masz zachowuje zawsze obie ręce wolne. Jest przy tym z najnowszą wersję zgodna ze standardami-plate-płytkę do aparatu. Z wersją v3 posiada popularne capture clip kompleksowej facelift wrażliwe na działanie światła. Poza minimalnymi jest wytrzymała, zaokrąglona konstrukcja bez krawędzi i jedna bardziej gładka powierzchnia. Przedstawiamy nowy clip składa się w całości z aluminium.
MarkaPeak Design #ad
ProducentPeak Design #ad
Wysokość1.7
Długość5.5
Waga0.32
Szerokość5.5
Numer częściCP-BK-3
ModelCP-BK-3

2. PGYTECH

#ad

PGYTECH Bettle klips do aparatu fotograficznego, system szybkiej wymiany aparatu płytowego do Sony, Fuji uchwyt na pasek aparatu, do noszenia lustrzanki cyfrowej, na pasku na ramię lub pasku, Nikon

#ad
PGYTECH #ad - Poziomo zamontowane obiektywy skutecznie zwiększają stabilność aparatu. Płyta wykorzystuje opatentowaną, które gwarantuje, która zawiera osiowe łożysko igiełkowe, ściśle przylegającą śrubę, że płyta się nie poluzuje. Instalacja z dowolnego kierunku dzięki płycie można natychmiast zainstalować kamerę w dowolnym kierunku.

Możesz użyć płyty do montażu różnych urządzeń typu Arca, aby spełnić wszystkie Twoje kreatywne wymagania. Utrzymuje kamerę bardzo bezpiecznie. Płyta kompatybilna z arca-swiss: klips do kamery beetle backpack wykorzystuje płytę kompatybilną z arca-swiss. Materiał ze stopu aluminium - główny korpus klipsa jest wykonany z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle mocny, a mimo to lekki. Uwolnij swoje ręce, używaj kamery w mgnieniu oka - przymocuj kamerę do strzemion, aby mieć wolne ręce i cieszyć się podróżą.

Mocny i bezpieczny chwyt zastosowanie antypoślizgowego materiału gumowego w części wewnętrznej zapewnia mocne i bezpieczne trzymanie paska, eliminując obawy o ruch klipsa. Dzięki klipsowi do kamery beetle camera Clip można szybko zamontować i zablokować aparat bez konieczności naciśnięcia jakichkolwiek przycisków. Kierunek montażu kamery można ustawić w zależności od wielkości obiektywu kamery.
MarkaPGYTECH #ad
ProducentPGYTECH #ad
Waga0.21
Numer częściP-CG-040
ModelPGYPCG040

3. SMALLRIG

#ad

Tylko 124 g Lite – 3766, uchwyt z szybkozamykaczem NATO do klatek kamery, uniwersalny uchwyt wideo Rig z 5 zimnymi stopkami do montażu kamery DSLR z mikrofonem, SMALLRIG NATO Top Handle

#ad
SMALLRIG #ad - Kompatybilność z każdym osprzętem jest wyposażona w NATO Rail i można go szybko zamontować z boku klatki. Klucz imbusowy pomaga przy dokręcaniu śruby ustalającej, co ułatwia montaż i demontaż. Punkty mocowania: uchwyt kamery smallrig ma pełnię 1/4"-20 i 3/8"-16 punktów mocowania innych akcesoriów.

Niewielka waga zaledwie 124 g: dzięki wydrążonej konstrukcji waży tylko 124 g. Kompatybilność: smallrig nato top handle 3766 został zaprojektowany, aby ułatwić ujęcia pod niskim kątem i zmniejszyć obciążenie ramion. Większość ze stopu aluminium, wraz z antypoślizgowym i odpornym na mróz silikonem.

Podobne produkty: 3/8"-16 otworów mocujących do standardowego uchwytu aRRI, uchwyt do monitora 2903, 2348 do mocowania monitorów; 1/4"-20 otworów gwintowanych do Magic Arm 2070 do monitorów. 5 zintegrowanych uchwytów na zimne buty: jest on wyposażony w 3 przednie buty zimne, które umożliwiają równoczesny montaż mikrofonu, światła LED, 2 tylne buty zimne, monitora i innych akcesoriów.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość2.87
Długość5.31
Waga0.27
Szerokość0.98
Numer części3766-SR
Model3766-SR
Gwarancja2 Jahre

4. NEEWER

#ad

Kompatybilny z uchwytem statywu RRS jaskółczy ogon, 9,45"/240 mm, NEEWER M Lok Arca płytka szybkozłączna, kompatybilny tylko z zaciskiem Arca Swiss, adapter do statywu z interfejsem lokomotywy 6 m

#ad
NEEWER #ad - Wystarczy wyrównać nakrętki z otworem, zamontować je na karabinie, a następnie przekręcić nakrętki T o 90 °, aby je zablokować. Zdejmowane kołki zatrzymujące 4 zdejmowane kołki zatrzymujące na obu końcach płyty zapobiegają ślizganiu się punktu mocowania i zapewniają niezawodne polowanie bez ryzyka upadku, nawet jeśli uruchomiona jest cięższa platforma odrzutowa.

Szybki uchwyt na polowanie wskazówka: tylko do montażu karabinów. Ruby i nakrętki T są wykonane ze stali nierdzewnej. Szybka konfiguracja prosta konstrukcja umożliwia szybką konfigurację w ciągu kilku sekund. Materiał premium adapter montażowy jest w dużej mierze wykonany z wytrzymałego aluminium lotniczego, starannie obrobiony CNC i anodowany na twardo, aby zapewnić większą odporność na zużycie i korozję. Te kompatybilne akcesoria m lock są dostarczane z 6 śrubami z nakrętkami T i 5 otworami pozycjonującymi, aby zmniejszyć odrzut i uderzenia oraz umożliwić łatwy montaż.

Kompatybilna z rrs jaskółczy ogon i typ arca płyta montażowa z jaskółczym ogonem 1, 5" jest w pełni kompatybilna z płytkami szybkiego wymiany Arca Swiss i kompatybilna ze standardowymi szybkozłączkami RRS oraz różnymi głowicami kulowymi statywu. Ponadto posiada funkcjonalne krawędzie zapobiegające przeciążeniom. W pełni kompatybilna z systemem m lok dokładnie zmierzona i precyzyjnie obrobiona cnc, ta płyta montażowa karabinu jest w 100% kompatybilna z szyną M Lock. Płyta montażowa ma długość 240 mm i waży około 116 g.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga0.26
Numer części10101769
Model10101769

5. Manfrotto

#ad

Kompaktowy i lekki, Manfrotto MSQ6T Traveler Top Lock adapter szybkiej wymiany – kompatybilny z Arca urządzenie płytowe do statywów Befree, idealny do głowic kulowych Manfrotto 494 i 496, aluminium

#ad
Manfrotto #ad - Atwy montaż: w dwóch prostych krokach uchwyt na płytę Manfrotto RC2 można wymienić na adapter Manfrotto MSQ6T. Precyzyjne ustawienie: dwuosiowa poziomica ułatwia precyzyjne ustawienie i zapewnia pionowe zdjęcia.

Ergonomia: łatwe odkręcanie płytki szybkiej wymiany z kamerą dzięki ergonomicznemu pokrętłu. Specjalny do statywów podróżnych: kompaktowy i wystarczająco lekki do statywów podróżnych Befree firmy Manfrotto, adapter został zaprojektowany tak, aby dokładnie pasował między złożonymi nogami statywu. Arca-katybela: pasuje do głowic kulowych Manfrotto 494 i 496, płyta pasuje do wszystkich płyt kompatybilnych z Arca innych producentów.
MarkaManfrotto #ad
ProducentManfrotto #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.16
Szerokość19.69
Numer częściMSQ6T
ModelMSQ6T
Gwarancja24 Miesięcy

6. SMALLRIG

#ad

SMALLRIG V Mount płyta baterii z podwójnym zaciskiem prętowym 15 mm, kompatybilna Moman do ZGCINE do akumulatorów PATONA i VILTROX, 3016

#ad
SMALLRIG #ad - Zabezpieczenie przed skręcaniem: płyta baterii V Mount jest wyposażona w dwa stopery, co zapobiega przekręcaniu się akumulatora podczas montażu. Gwarancja: smallrig oferuje wszystkim naszym klientom 2 lata gwarancji.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Montaż: płyta baterii jest dostarczana z podwójnym zaciskiem zaciskowym 15 mm, za pomocą którego można przymocować płytę na różne sposoby do systemu prętów LWS 15 mm. Punkty mocowania: sama płyta jest wyposażona w kilka zlewozmywaków 1/4, otworów gwintowanych M4 i jeden otwór gwintowany ARRI 3/8"-16 do mocowania podwójnego zacisku prętowego, M3 Countersinks, m4 countersinks, 1/4 otworów gwintowanych, magicznego ramienia lub innych akcesoriów.

Kompatybilność: płyta pasuje do większości baterii v-mount i Blackmagic URSA mini, ale nie pasuje do akumulatorów V-Mount serii PAGlink i Patona Premium do BP-190WS.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość0.67
Długość5.22
Waga0.42
Szerokość4.25
Numer części3016-CF
Model3016-CF

7. PGYTECH

#ad

PGYTECH Snaplock płytka do szybkiego montażu kompatybilna z Arca-Swiss

#ad
PGYTECH #ad - Kwadratowy kształt umożliwia montaż płyty we wszystkich kierunkach. Opatentowana szczelnie osadzona śruba, materiał główny: stop aluminium. Wymienna płyta snaplock ma kwadratowy kształt i standardową konstrukcję kompatybilną z Arca-Swiss, co oznacza, że można ją zainstalować w dowolnym kierunku. Zawiera mocno osadzoną śrubę, aby zapobiec jej poluzowaniu, jak to często bywa w przypadku tradycyjnych płyt szybkozłącznych.
MarkaPGYTECH #ad
ProducentPGYTECH #ad
Waga0.03
Numer częściDD-CG-013
ModelP-CG-013

8. SMALLRIG

#ad

4184, z uchwytem przedłużającym XLR, Classic Bright Black Surface, SMALLRIG Handheld Cage Kit do Sony FX30 FX3, paskiem na rękę i zaciskiem kablowym HDMI

#ad
SMALLRIG #ad - Cznie z przedłużeniem uchwytu, która może wydłużyć uchwyt xlr o 30 mm, paskiem na rękę i zaciskiem na kabel1. Płytka szybkiego montażu do arca - płyta qr na spodzie jest kompatybilna z dji rs 2, które są kompatybilne z paskiem na rękę 3848, rsc 2, rs 3, rs 3 pro, płytka szybkiego montażu wyściółka podwyższająca wysokości i płyta Arca 3154.

Przedłużenie uchwytu xlr ma ergonomiczną konstrukcję, co poprawia wyczucie chwytu i zwiększa punkty mocowania. Komora baterii jest wyposażona w ramię zawiasowe, które dopasowuje się do krzywej kamery, aby poprawić wrażenia chwytania małego palca. Dolne gniazdo qd do mocowania paska na ramię QD i klucz magnetyczny są zawarte w zestawie do łatwego demontażu i montażu. Jeśli używasz oryginalnego uchwytu XLR, najpierw zdejmij szynę NATO.

2. 2. Zestaw zawiera klatkę, zacisk kablowy hdmi, w tym szynę nATO i moduł podręczny w kształcie litery U. Odległość między otworami 1/4" na szynie nato wynosi 27 mm i dlatego nie jest kompatybilna z akcesoriami o odległości 18 mm. Wskazówka1. Pasek na rękę poprawia stabilność ujęć dłoni i zapobiega przesuwaniu się urządzenia podczas trzymania ręki. Kompatybilny z sony fx30 / fx3zestaw ręczny fx30 / fx3 ma modułową konstrukcję, aby zapobiec skręcaniu.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSmallRig #ad
Wysokość2.6
Długość6.26
Waga0.43
Szerokość3.98
Numer części4184-SR
Model4184

9. SMALLRIG

#ad

Ze stopu aluminium i stali nierdzewnej – 3873, SMALLRIG Dual Ball Heads Magic Arm ze śrubami 1/4"-20, tylko 88 g, maks. obciążenie 6 kg

#ad
SMALLRIG #ad - Regulowana i stabilna: regulowana dźwignia kciuka pomaga zabezpieczyć głowicę kulową pod odpowiednim kątem i jest dostarczana z małym kluczem magnetycznym na spodzie, aby dokręcić koła kciuka. Należy pamiętać, że średnica głowicy kulowej wynosi 20 mm i nie pasuje do zacisków innych marek.

Maks. Aluminium i materiały ze stali nierdzewnej sprawiają, że są mocniejsze. Podwójne głowice kulowe ze śrubami 1/4"-20: smallrig magic arm 3873 jest wyposażone w 1/4"-20 śrub na każdym końcu. Elastyczne dopasowanie: na obu końcach zacisku głowicy kulowej znajdują się nacięcia, które zapewniają więcej miejsca na elastyczne dopasowanie głowic kulowych oraz zamontowane na nich akcesoria.

Konstrukcja odporna na skręcanie: magic arm 3873 z głowicą kulową jest wyposażona w śrubę 1/4"-20 i elastyczne kołki, które zapobiegają skręcaniu się. Obciążenie wynosi 6 kg. Lekki, ale trwały: ten artykuł waży tylko 88 g i dlatego jest łatwy do przenoszenia i przechowywania.
MarkaSMALLRIG #ad
ProducentSMALLRIG #ad
Wysokość1.65
Długość4.72
Waga0.19
Szerokość0.87
Numer części3873-CF
Model3873-SR
Gwarancja24 miesięcy

10. NEEWER

#ad

Szybka wymiana szyny NATO ze śrubami 1/4" i kołkami bezpieczeństwa do uchwytu NATO, klatki na aparat i monitora polowego, kompatybilna z SmallRig Cage, NEEWER Mini szyna NATO 2"/48 mm, UA003

#ad
NEEWER #ad - Montaż śrubowy 1/4" - przymocuj szynę do klatki kamery za pomocą dwóch śrub 1/4" dla wyjątkowego bezpieczeństwa i stabilności. Wytrzymała konstrukcja szyna jest wykonana w całości z masywnego stopu aluminium i jest odporna na korozję, zarysowania i uderzenia.

Szeroka kompatybilność tę szynę nato z szybkim zapięciem można przymocować do klatki kamery i przymocować kompatybilne z NATO akcesoria, ramiona przegubowe, takie jak uchwyty, zaciski i uchwyty monitorów. Mała i lekka dzięki długości 48 mm, grubości 6 mm i wadze 15 g szyna jest lekka, cienka i łatwa do przenoszenia. Bezpieczne i stabilne mocowanie dwa kołki zabezpieczające na obu końcach zapobiegają ześlizgiwaniu się akcesoriów i urządzeń.
MarkaNEEWER #ad
ProducentNEEWER #ad
Waga0.06
Numer części10101908
Model10101908
Gwarancja12 Miesięcy