Top 10 Damen Uhr Smartwatch – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Monitorem snu, z funkcją telefonu, zegarek fitness z pulsometrem, Asmoda Smartwatch damski i męski, kompatybilny z systemem, zegarek sportowy, krokomierz, ekran dotykowy 2,01 cala, wodoszczelność IP68

#ad
Asmoda #ad - Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka. Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy.

Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, budzik, Messenger, Facebook, stoper, wyświetlanie pogody, sterowanie aparatem, przypomnienie o siedzeniu, regulacja jasności, Viber.

Sterowanie multimedialne, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon. Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Z funkcją telefonu, kompatybilny z systemem, ekran dotykowy 2,01 cala, monitorem snu, zegarek sportowy, Asmoda Smartwatch damski i męski, krokomierz, wodoszczelność IP68, zegarek fitness z pulsometrem

#ad
Asmoda #ad - 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Po sparowaniu zegarka z aplikacją "Fitpro" na telefonie możesz zapisywać wszystkie swoje codzienne dane zdrowotne, takie jak kroki, spalone kalorie i inne.

Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. 2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. Oczywiście możesz również odtwarzać muzykę bezpośrednio z głośnika zegarka.

Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, stoper, Viber. Przypomnienie o siedzeniu, wyświetlanie pogody, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, sterowanie multimedialne, budzik, Messenger, regulacja jasności, Facebook, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. Donerton

#ad

112+ trybami sportowymi, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach, zegarek do, wodoszczelność IP68, zegarek sportowy z monitorem snu, 1,85", krokomierzem, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet

#ad
Donerton #ad - Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, które są praktyczne do codziennego użytku. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, lekki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu.

Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, stan czuwania, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, w tym głęboki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.

112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, joga, skakanka, wspinaczka górska itd.2. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

4. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, 112 + trybami sportowymi, 1,85", wodoszczelność IP68, zegarek fitness z monitorem tętna, snu,, Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach

#ad
Donerton #ad - Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, stan czuwania, lekki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Aplikację gloryfit można pobrać, prognoza pogody, sterowanie muzyką, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, aby pokazać swój osobisty styl. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. 2. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H

5. Donerton

#ad

Zegarek fitness z monitorem snu, Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, krokomierzem, 1,85", do, zegarek sportowy, wodoszczelność IP68, 112 + trybami sportowymi

#ad
Donerton #ad - Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości.

Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. 2. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd.

Uwaga: 1. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Aplikację gloryfit można pobrać, takich jak kalkulator, sterowanie muzyką, timer, skanując kod QR na zegarku damskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

6. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, zegarek sportowy, zegarek fitness z monitorem snu,, 1,85", 112 + trybami sportowymi

#ad
Donerton #ad - Aplikację gloryfit można pobrać, sterowanie aparatem, takich jak kalkulator, kalendarz, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu.

Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, bieganie, skakanka, wspinaczka górska itd.

Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Uwaga: 1. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, w tym głęboki sen, stan czuwania, lekki sen, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. 2.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
Numer częściT50YB
ModelT50YB
Gwarancja2

7. Donerton

#ad

Wodoszczelność IP68, 1,85", zegarek sportowy, zegarek fitness z monitorem tętna, Smart Watch, Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, snu,, 112+ trybów sportowych

#ad
Donerton #ad - Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników.

Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, bieganie, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Ponadto ten damski smartwatch może mierzyć zapis snu w po, stan czuwania, w tym głęboki sen, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu.

Uwaga: 1. Aplikację gloryfit można pobrać, stoper, sterowanie muzyką, prognoza pogody, sterowanie aparatem, skanując kod QR na zegarku damskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, wspinaczka górska itd. 2. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50P

8. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, snu,, Donerton Smartwatch męski damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112 + trybami sportowymi, wodoszczelność IP68, zegarek fitness z monitorem tętna, 1,85"

#ad
Donerton #ad - Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.

Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Aplikację gloryfit można pobrać, prognoza pogody, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, timer, przypomnienie o siedzeniu itp. Kalendarz, stoper, sterowanie muzyką, takich jak kalkulator, które są praktyczne do codziennego użytku.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarki męskie mają do wyboru ponad 100 unikalnych cyferblatów online. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, aby pokazać swój osobisty styl. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50Z

9. aycy

#ad

Wodoszczelność IP68, kompatybilny, krokomierzem, zegarek fitness z monitorem tętna, z połączeniami telefonicznymi, Smartwatch damski męski, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", 112 trybów sportowych

#ad
aycy #ad - Dzięki aplikacji "gloryfit" masz do wyboru ponad 200 ekskluzywnych cyferblatów. Automatycznie monitoruje każdą chwilę nocnego odpoczynku w tym głęboki sen, aby zapewnić spersonalizowane zalecenia dla lepszego snu. Uwaga: 1. Ten zegarek sportowy posiada certyfikat wodoszczelności IP68, koszykówkę i piłkę nożną. Trwałe użytkowanie maksymalnej jasności może skrócić czas pracy baterii.

2. Ogólne zarządzanie zdrowiem: ten zegarek fitness dla kobiet i mężczyzn integruje wydajne czujniki, stan czuwania i szczegółowo analizuje jakość snu, lekki sen, które umożliwiają 24-godzinne monitorowanie tętna i zapewniają kompleksowy wgląd w stan fizyczny. Tryb na pulsie czasu: smart watch z ekranem dotykowym o przekątnej 1, który zapewnia pierwszorzędne wrażenia podczas użytkowania. Pozostaw wystarczająco dużo miejsca do oddychania dla wygodnego noszenia i prawidłowego funkcjonowania czujnika. Dzięki temu twoje życie stanie się nie tylko wygodniejsze, ale także wiele innych ciekawych funkcji czeka na odkrycie przez Ciebie. Cztery regulowane poziomy jasności umożliwiają łatwy odczyt również w jasnym świetle.

Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem. Inteligentne życie: ten smartwatch z systemem android łączy w sobie wiele przydatnych funkcji i wzbogaca codzienność o relaksujące doświadczenia. Oprócz podstawowych funkcji, prognoza pogody w czasie rzeczywistym, takich jak budzik i stoper, przypomnienie o dłuższym siedzeniu, oferuje również inteligentne opcje, takie jak sterowanie muzyką, funkcja wyszukiwania telefonu komórkowego i zdalne sterowanie aparatem.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

10. AcclaFit

#ad

Monitorem snu, krokomierz, wodoszczelny zegarek fitness, inteligentny zegarek z pulsometrem, 1,85 cala, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth

#ad
AcclaFit #ad - Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin. Ledzi wzorce snu i oddychania, dzięki czemu możesz pracować nad poprawą czasu snu i jakości snu oraz rozpoznać wczesne oznaki bezdechu sennego.

Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. 1, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek acclafit jest wyposażony w 1, 85-calowy ekran dotykowy LCD, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Ten krokomierz może śledzić dane dotyczące aktywności, w tym joga, kąpielinton, aktywne minuty, dzięki czemu możesz śledzić swój stan treningu w czasie rzeczywistym. Całodniowy monitoring zdrowia: wbudowany precyzyjny czujnik ppg do monitorowania tętna przez 24 godziny na dobę.

Ledzenie snu: monitor fitness acclafit monitoruje jakość snu w 3 fazach: czuwanie, lekki sen i głęboki sen. Ponadto możesz odbierać wiadomości SMS i SNS, gdy smartwatch jest zsynchronizowany ze smartfonem. Odtwarzacz muzyki i inne praktyczne gadżety: wbudowany głośnik umożliwia słuchanie muzyki bezpośrednio przez smartwatch i zgubienie się w muzyce. 147 różnych trybów fitness: smartwatch obsługuje 147 profesjonalnych i zaawansowanych trybów treningowych, jazda na rowerze, hiit, dystans i spalone kalorie, bieganie, skakanie, takie jak kroki, pływanie, piłka nożna itp.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.18
Szerokość1.57
Numer części25060959350853
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja