Top 10 Zojirushi Rice Cooker – Ryżowary

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Yum Asia

#ad

Yum Asia Panda mini szybkowar do ryżu z ceramiczną miską Ninja i Advanced Fuzzy Logic 3,5 filiżanki, 220-240 V kobaltowy szary, 0,63 litra, 4 funkcje multicooker, 4 funkcje ryżu

#ad
Yum Asia #ad - 24-godzinny wstępnie ustawiony timer i funkcje utrzymania ciepła. Idealny ryż po naciśnięciu przycisku – ustawienia białego ryżu/długoziarnistego, okrągłego ziarna/sushi i brązowego ryżu z funkcją szybkiego gotowania. Wysokiej jakości 5-warstwowa miska wewnętrzna o grubości 2 mm z powłoką ceramiczną ninja – trwała, kosze na parę, kubek do pomiaru ryżu, zdrowa z wbudowanymi poziomami podróżnymi.

Dwuletnia gwarancja producenta standardowo zawarta w zestawie. 10-minutowe odliczanie funkcji podróżnych. Udoskonalona technologia gotowania ryżu fuzzy ai – cyfrowo sterowana wielofazowa technologia ogrzewania 3D z przydatnymi na miarę przydatnymi dodatkowymi opcjami, takimi jak ustawienia pary, owsianki, powolnego gotowania i pieczenia ciast. Cznie z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, szpatułka do ryżu.

Nowoczesny, 220-240 v, 5 filiżanki niegotowanego ryżu 1-3 osób, 0, 63 litra, szarym lub białym i szarym korpusie! idealne rozwiązanie do małych kuchni, pojedynczych osób lub par ekspertów od "yum asia" – pojemność 3, jasny wyświetlacz led z koreańskim panelem sterowania "Smart Button" w zadziwiająco kawaii słodkim białym, 50 Hz ze zdejmowanym kablem sieciowym EU Schuko.7 faz gotowania automatycznie zapewnia najlepszy smak, teksturę i aromat.
MarkaYum Asia #ad
ProducentYum Asia #ad
Wysokość8.27
Długość11.81
Waga4.41
Szerokość8.86
Numer częściYUM-EN06
ModelYUM-EN06G
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph M-Cuisine – kuchenka mikrofalowa do gotowania ryżu i zbóż, 2 litry – kamień/pomarańczowy, parowar

#ad
Joseph Joseph #ad - Wiosło może być również używane jako łyżka do spulchniania i serwowania ugotowanego ryżu. Wszystkie kuchenki mikrofalowe różnią się, dlatego należy dostosować czas gotowania do swojego urządzenia.

Zestaw składa się z 2-litrowego garnka, sitka, miarki i wielofunkcyjnego łopatki do ryżu. Idealny do odmierzania puszystego ryżu i zbóż w jednym, umyć, gotować i serwować. Nadaje się do stosowania w kuchenkach mikrofalowych do 900 W. Podana na opakowaniu moc znamionowa moc w watach służy wyłącznie do orientacji. Opatka ryżowa może zablokować pokrywę garnka i jednocześnie zapewnia dwa praktyczne uchwyty do noszenia. Należy unikać stosowania z silnymi barwnikami, takimi jak kurkuma, aby uniknąć plam.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość7.1
Długość8.7
Waga1.18
Szerokość5.3
Numer części45002
Model45002

3. Reishunger

#ad

Wielofunkcyjny, REISHUNGER Cyfrowy szybkowar do ryżu i parowar, funkcja utrzymania ciepła, 12 programów, timer i wewnętrzny garnek premium, czarny, od 1,5 l do 8 osób, technologia 7-fazowa

#ad
Reishunger #ad - Odporna na wysokie temperatury skorupa zewnętrzna z brązu i praktycznymi uchwytami. Stop aluminium o grubości 2, 3. Doniczka wewnętrzna klasy premium bez przypalania – wysokiej jakości doniczka wewnętrzna składa się z 3 różnych warstw od wewnątrz na zewnątrz: 1. Przydatna funkcja timera i utrzymania ciepła dla cudownie pysznego ryżu w wybranym czasie.

Intuitywna obsŁuga i wygodne zastosowanie – intuicyjna obsługa dzięki prostemu menu i dobrze oświetlonemu nowoczesnemu wyświetlaczowi. Yżki-łyżka, waga: 5, parownik i wielofunkcyjny garnek – wysokiej jakości wykonanie, 220 v, wymiary: 39 x 29 x 24 cm, w zestawie kubek z miarką, 5 litra dla maksymalnie 8 osób, 05 kg, długa żywotność, tłumik wkładka/szczegółowa instrukcja obsługi. Wydajny garnek do gotowania ryżu klasy premium, czytelny wyświetlacz led w języku angielskim, pojemność 1, 860 w, garnek do gotowania ryżu.

Doskonały ryż po naciśnięciu przycisku – pełny aromat ryżu, doskonała konsystencja i przygotowanie oszczędzające składniki odżywcze dzięki przełomowej 7-fazowej technologii gotowania. Nieszkodliwa dla zdrowia powłoka ceramiczna zapewnia idealnie upieczony ryż i nie pozwala na przyklejenie się ryżu do podłoża. 12 trybów gotowania – odkryj 12 różnorodnych programów dla pełnej przyjemności: ryż, turbo, zupa, ryż sushi, zboża, ryż pełnoziarnisty, komosa ryżowa, chrupiący, congee, gotowanie na parze i funkcja pieczenia. Podwójna powłoka nieprzywierająca z ceramiki, 0 mm, 2.
MarkaReishunger #ad
ProducentReishunger #ad
Wysokość11.42
Długość15.35
Waga9.92
Szerokość9.45
Numer części538-DRK
Model538-DRK
GwarancjaGwarancja producenta

4. Reishunger

#ad

Funkcja utrzymania ciepła, REISHUNGER Cyfrowy szybkowar do ryżu, 0,6 l do 3 osób, czarny, 8 programów, timer i garnek premium, mały wielofunkcyjny garnek i parowar, mały, technologia 7-fazowa

#ad
Reishunger #ad - Nieszkodliwa dla zdrowia powłoka ceramiczna zapewnia idealnie upieczony ryż i nie pozwala na przyklejenie się ryżu do podłoża. Stop aluminium o grubości 2, 3. Podwójna powłoka nieprzywierająca z ceramiki, 0 mm, 2. Mały, warzywa, takie jak sushi lub tahdig perski ryż ze skorupy za naciśnięciem jednego przycisku.

Wydajny garnek do gotowania ryżu klasy premium, parowar, wielofunkcyjny garnek – długa żywotność / wysokiej jakości wykonanie / stylowy i kompaktowy w kuchni / dziecinnie łatwe czyszczenie / dobrze czytelny wyświetlacz LED / idealny do małych gospodarstw domowych. Doniczka wewnętrzna klasy premium i bez przypalania – wysokiej jakości doniczka wewnętrzna składa się z 3 różnych warstw od wewnątrz na zewnątrz: 1. Za pomocą przycisku timera można opóźnić proces gotowania nawet o 24 godziny. Po ugotowaniu szybkowar automatycznie przechodzi w tryb utrzymania ciepła. Przydatna funkcja timera i podgrzewania – cudownie pyszny ryż w wybranym czasie z intuicyjną obsługą.

Kompaktowy i stylowy – 26 cm x 22 cm x 21 cm/0, 6 l / 350 W / 220 V / 3, 02 kg. Możesz również przygotować komosę ryżową lub inne rodzaje zbóż, wszechstronny produkt ma 8 programów gotowania – dzięki temu uda Ci się nie tylko specjały ryżowe, ryby i mięso lub upiec ciasto. Delikatne i równomierne przygotowanie dzięki dynamicznemu dopływowi ciepła. Doskonały ryż po naciśnięciu przycisku – pełny aromat ryżu, doskonała konsystencja i delikatne przygotowanie składników odżywczych dzięki przełomowej 7-fazowej technologii gotowania.
MarkaReishunger #ad
ProducentReishunger #ad
Wysokość8.27
Długość10.24
Waga6.61
Szerokość8.66
Numer części542-MDRK-B
Model542-MDRK-B
GwarancjaGwarancja producenta

5. Yum Asia

#ad

Yum Asia Bamboo szybkowar do ryżu z ogrzewaniem indukcyjnym IH i ceramiczną miską, 4 funkcje wielofunkcyjne, 8 filiżanek, 7 funkcji gotowania ryżu, 220-240 V, wyświetlacz LED Motouch, 1,5 litra

#ad
Yum Asia #ad - Mistrz gotowania ryżu – ustawienia białego ryżu/długoziarnistego, ryżu naturalnego, GABA i Yumami ekstrasmak. Gdzie spotykają się perfekcyjny styl i funkcjonalność – nowoczesny cyfrowy wyświetlacz LED z koreańskim panelem sterowania "Motouch" w eleganckiej metaliczno-srebrnej obudowie z czarną pokrywą i akcentami ze wzorem diamentowym.

Technologia podgrzewania ryżu umai induction ih rice cooker – "umai ih" lub smart brain to zaawansowany system gotowania ryżu z fazą IH, który zapewnia doskonałe rezultaty dzięki dostosowanym do potrzeb przydatnym funkcjom wielofunkcyjnym, takim jak para, powolne gotowanie, owsianka, pieczenie ciast i skórka tahdig. Cznie z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, szpatułka ryżowa i chochla do. Zawiera nasz sygnaturę 5-warstwową, kosze parowe, miarka, ceramiczną miskę joubu o grubości 3 mm – z wyraźnymi liniami pomiaru ryżu z sitodrukiem i prostymi uchwytami do podnoszenia dla zdrowszego gotowania.

Obejmuje naszą wyjątkową 2-letnią gwarancję firmy Yum Asia. Wielofazowe cykle gotowania, aby automatycznie uzyskać najlepszy smak, najlepszą teksturę, krótkoziarnistego/sushi, najlepszą wartość odżywczą i aromat. Pierwszy produkt dla wielkiej brytanii i europy od "yum azji", 220-240 v, ekspertów od gotowania ryżu – pojemność 8 filiżanek niegotowanego ryżu 1-8 osób, 5 litra, 1, 50 Hz ze zdejmowaną wtyczką EU Schuko i kablem sieciowym.24-godzinny wstępnie ustawiony timer i funkcje utrzymania ciepła. Powlekana dla trwałego wykończenia.
MarkaYum Asia #ad
ProducentYum Asia #ad
Wysokość9.45
Długość14.57
Waga12.13
Szerokość10.63
Numer częściA-1
ModelYUM-IH152
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

6. COSORI

#ad

Rice Cooker 1,8 l, COSORI Szybkowar do ryżu, wielofunkcyjny garnek z 17 programami, książka z przepisami może nie być dostępna w języku, logika rozmyta, parowar z wkładką ze stali nierdzewnej

#ad
COSORI #ad - Książka kucharska: twój szybkowar do ryżu jest dostarczany z książką kucharską, która zawiera 30 przepisów opracowanych przez profesjonalnych kucharzy i możesz odkryć więcej przepisów w bezpłatnej aplikacji VeSync. Ponadto można wybierać między funkcjami, utrzymywanie ciepła, powolna kuchenka, zupa, takimi jak gotowanie na parze, konfitura i sos, ciasto, timer opóźnienia i szybki ryż.

Wszystko to powinno być również w stanie poradzić sobie z CRC-R501 firmy COSORI. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami. Zdrowsze i bezpieczniejsze: wszystkie powierzchnie, które mają kontakt z żywnością, są wolne od BPA. Prawdziwy specjalista od ryżu: dzięki technologii fuzzy-Logic nie musisz samodzielnie ustawiać czasu ani temperatury – szybkowar automatycznie dopasowuje 7 stopni gotowania do ilości ryżu i wody, zapewniając za każdym razem pyszny ryż.

Nie tylko szybkowar do ryżu: dzięki 17 funkcjom można wybierać spośród różnych rodzajów ryżu i 3 rodzajów zbóż. Zwycięzca testu szybkowaru: certyfikowany przez profesjonalne organizacje testowe jako pyszny. Wysokiej jakości akcesoria: ceramiczny, szufla do ryżu, nieprzywierający garnek wewnętrzny z uchwytami równomiernie przewodzi ciepło i zapewnia pyszny ryż; Ponadto w zestawie: parowar ze stali nierdzewnej 304 o dużej pojemności, łyżka do zupy i kubek z miarką. Z magazynu etm "z urządzeniem do gotowania ryżu.
MarkaCOSORI #ad
ProducentCOSORI #ad
Wysokość9.21
Długość12.28
Waga9.3
Szerokość10.59
Numer częściCRC-R501
ModelCRC-R501-KEU

7. Sistema

#ad

W rozmiarze uniwersalnym, Sistema pojemnik do gotowania ryżu w kuchence mikrofalowej 940 ml

#ad
Sistema #ad - Pojemniki do kuchenki mikrofalowej. Pokryć dno pojemnika wodą, włożyć ryż i wstawić pojemnik do kuchenki mikrofalowej. Użycie pary. 4 spinki przy pokrywce, które pozostają chłodne, nawet jeśli jedzenie w pojemniku jest gorące. W pokrywce zawór do uwalniania pary.
MarkaSistema #ad
ProducentSistema #ad
Wysokość6.33
Długość8.5
Waga0.68
Szerokość7.67
Numer części1110
Model1110ZS

8. Yum Asia

#ad

6 funkcji gotowania ryżu, 1,5 litra, 220-240 V UE, 6 funkcji wielofunkcyjnych, Yum Asia Sakura szybkowar do ryżu z ceramiczną miską i Advanced Fuzzy Logic 8 filiżanek, wyświetlacz LED Motouch

#ad
Yum Asia #ad - Wszechstronny rozmiar – pojemność 8 filiżanek niegotowanego ryżu 1-8 osób 220-240 V, 50 Hz ze zdejmowaną wtyczką EU. Idealny ryż za pomocą jednego przycisku – ustawienia białego / długoziarnistego, krótkoziarnistego/sushi i brązowego ryżu z 7 różnymi fazami gotowania, aby automatycznie uzyskać najlepszy smak, teksturę i aromat.

Pokrywa wewnętrzna ze stali nierdzewnej. Koreański panel sterowania "motouch" i wielofazowa technologia ogrzewania 3D w stylowej, lodowo-niebieski, błyszczącej obudowie z naszą charakterystyczną pokrywą ze szczotkowanego srebra. 10 minut odliczania funkcji ryżu. Wysokiej jakości 5-warstwowa miska wewnętrzna z powłoką ceramiczną ninja 2 mm – trwała i zdrowa z dobrze czytelnymi liniami poziomu wody z jedwabnym nadrukiem i łatwymi do podniesienia uchwytami. Cznie z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, skróconą instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim, kubek z miarką do ryżu, kosz na parę, szpat.

Krok w przyszłość gotowania ryżu – nowoczesny, przejrzysty i jasny wyświetlacz LED. Zaawansowana technologia gotowania ryżu fuzzy logic ai – komputerowo sterowana 7-fazowa technologia gotowania ryżu z dopasowanymi na miarę przydatnymi wielofunkcyjnymi opcjami, zapiekanka, zupa, owsianka, pieczenie ciasta, takimi jak para, skórka tahdig, powolne gotowanie i jogurt. Dwa lata gwarancji standardowo zawarta przez producenta. Cznie z 24-godzinnym timerem i funkcją utrzymania ciepła.
MarkaYum Asia #ad
ProducentYum Asia #ad
Wysokość9.45
Długość15.35
Waga4.41
Szerokość11.42
Numer częściYUM-EN15
ModelYUM-EN15
Gwarancja2 lata gwarancji azjatyckiej.

9. Russell Hobbs

#ad

łącznie z Dampfgarer użytkowania, 1000 watów, Russell Hobbs 23570-56 ryż kuchenka MaxiCook, pomiaru cup, stal nierdzewna, Zachowaj ciepłe funkcji, 2,5 l, łyżka ryżu, czarny

#ad
Russell Hobbs #ad - Szklana pokrywka do śledzenia procesu gotowania. Wyjmowana, nieprzywierająca doniczka ogrodowa. Automatyczne przełączanie na funkcję utrzymywania ciepła, gdy ryż jest ugotowany. Cznie z łyżką do ryżu i kubkiem z miarką, bez BPA i BPS do gotowania warzyw lub ryb. Pojemność 2, 5 l do gotowania do 14 filiżanek ryżu odpowiada 14 małym porcjom, 1000 W.
MarkaRussell Hobbs #ad
ProducentRussell Hobbs #ad
Wysokość8.94
Długość10.43
Waga7.39
Szerokość13.31
Numer części23570-56
Model23570-56
Gwarancja2 lata gwarancji + 1 rok dodatkowej gwarancji w przypadku rejestracji online.

10. Yum Asia

#ad

3 funkcje multicooker, Yum Asia Kumo YumCarb szybkowar do ryżu z ceramiczną misą i zaawansowaną logiką rozmytej 5,5 filiżanki, 1 litr, 220-240 V UE ciemna stal nierdzewna, 5 funkcji gotowania ryżu

#ad
Yum Asia #ad - Wielofazowe gotowanie oznacza idealną teksturę, smak i aromat. Wszechstronny rozmiar – 5, 1 litr, 5 filiżanki niegotowanego ryżu 1-5 osób, 220-240 V, 50 Hz z wtyczką EU. Zawiera instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim może nie być dostępna w języku polskim, miarkę do ryżu, szpatułkę do ryżu i chochl.

Wysokiej jakości 5-warstwowa miska wewnętrzna o grubości 2 mm z powłoką ceramiczną ninja – trwała, kosz parowy ze stali nierdzewnej, zdrowa z liniami ryżowymi z nadrukiem jedwabiu do różnych rodzajów ryżu. Dwa lata gwarancji standardowo zawarta przez producenta. Zaawansowana technologia gotowania ryżu fuzzy logic rice – automatyczne dostosowanie temperatury i czasów dla optymalnego gotowania ryżu w połączeniu z przydatnymi na miarę dodatkowymi opcjami, takimi jak para, owsianka i powolne ustawienia gotowania.

Najnowsza technologia gotowania ryżu – nowoczesny, biały ryż przejrzysty i jasny wyświetlacz LED z koreańskim panelem sterowania "Smart Button" i ogrzewaniem przestrzennym 3D w stylowej obudowie o przemysłowym wzornictwie. Idealny ryż za pomocą jednego przycisku – ustawienia białego ryżu / długoziarnistego, krótkoziarnistego/sushi i brązowego ryżu z unikalną funkcją niskowęglowodanową YumCarb dla zdrowego gotowania.
MarkaYum Asia #ad
ProducentYum Asia #ad
Wysokość10.24
Długość9.84
Waga4.41
Szerokość9.84
Numer częściAcier inoxydable foncé
ModelYUM-EY10DEU
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.